+421 949 314 111 recepcia@hotelcaferazy.sk

Hotel Razy je správnou voľbou pre ľudí, ktorí sú radi v centre diania. 16 samostatných, netradične architektonicky riešených izieb, ktorým dominujú najmä hrubo opracované drevené trámy, ponúka na výber  štyri varianty obytného priestoru. Záleží len na vás, či si trúfnete nocovať na vyvýšenej drevenej podeste, vedie na ňu interiérové schodisko, alebo uprednostníte skôr klasiku.

Mezonetové, dvojúrovňové izby majú v spodnej časti obývaciu časť s jedno alebo dvoj prístelkou. Izby sú vybavené dvoma samostatnými alebo jednou manželskou posteľou, každá má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC. V celom hoteli je hosťom k dispozícii bezplatná wifi sieť.

V prípade záujmu je k dispozícii aj priestor vhodný na organizáciu firemných podujatí, workshopov či konferencií s premietacou technikou.

Celková ubytovacia kapacita hotela je 47 postelí vrátane prísteliek.

2-lôžková, dvojúrovňová izba s vaňou a jedno/dvojprístelkom

Štýlový priestor s dvoma úrovňami. V dolnej obývacej časti sa nachádza čalúnená pohovka,  slúži aj ako jedno ako prístelka alebo po rozložení aj ako dvoj prístelka pre dve deti a konferenčný stolík. K dispozícii je tu aj kúpeľňa s vaňou a WC. Na vyvýšenej podeste je spálňa. Vybrať si môžete manželskú posteľ alebo dve samostatné lôžka. Atmosféru horskej chaty dotvára výhľad cez strešné okno – cez deň na modrú oblohu a v noci  na hviezdy.

2-lôžková dvoj úrovňová so sprchou a prístelkou

Aj tu nájdete spálňu na vyvýšenom podlaží a na výber je manželské lôžko alebo dve samostatné postele. Dušu priestoru dodáva strešné okno. V dolnej obývacej časti sa nachádza menšia čalúnená pohovka (prístelka), konferenčný stolík, kúpeľňa so sprchou a WC.

2-lôžková so sprchou alebo s vaňou

Pohodou sálajúce, presvetlené izby s výhľadom na mesto a hrebeň Vysokých Tatier. Aj týmto moderne pôsobiacim izbám dominuje drevo. Manželská posteľ, skrine, nočné stolíky a stôl s dvomi stoličkami vytvárajú príjemné prostredie. V izbe je kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a WC. Výhľad na pešiu zónu a poloha priamo nad reštauráciou robia z týchto izieb ideálnu voľbu najmä pre milovníkov rušného nočného života.

1-lôžková izba so sprchou

Ak uprednostňujete samotu, k dispozícii sú dve jednolôžkové izby, klasická s dvojprístelkom a dvojpodlažná s naozaj netradičnou atmosférou. Obe vybavené vlastnou kúpelňou so sprchovým kútom a WC.

Izba pre imobilného hosťa so sprievodom

Priestranná, slnečná  izba s bezbariérovým prístupom je  moderne vybavená. K dispozícii sú dve  postele, stolík a veľká kúpeľňa so sprchou a WC. Izba je prístupná výťahom.