+421 949 314 111 recepcia@hotelcaferazy.sk

UBYTOVANIE

Ho(s)tel Café Razy je správnou voľbou pre ľudí, ktorí sú radi v centre diania. Šestnástim samostatným, netradične architektonicky riešeným izbám dominujú najmä hrubo opracované drevené trámy, Hosťom na výber ponúkame dve  varianty obytného priestoru. Záleží len na vás, či si trúfnete nocovať na vyvýšenej drevenej podeste, vedie na ňu interiérové schodisko, alebo uprednostníte skôr klasiku.

Mezonetové, dvojúrovňové izby majú v spodnej časti obývaciu časť s jedno alebo dvoj prístelkou. Izby sú vybavené dvoma samostatnými alebo jednou manželskou posteľou, každá má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC. V celom hoteli je hosťom k dispozícii bezplatná wifi sieť a máme vlastné parkovisko.

V prípade záujmu je k dispozícii aj priestor vhodný na organizáciu firemných podujatí, workshopov či konferencií s premietacou technikou.

Hotel sa nachádza v jednom objekte s reštauráciou a barom, kde okrem rôznorodých kulinárskych dobrôt môžete natrafiť na koncert Petra Lipu, Jany Kirschner, Hex alebo Simy Martausovej 

Celková ubytovacia kapacita hotela je 32 postelí plus prístelky podľa potrieb ubytovaných.

Originálna 2-lôžková, dvojúrovňová izba s vaňou alebo sprchovacím kútom 

Štýlový priestor s mezonetovou spálňou. V dolnej, obývacej časti sa nachádza čalúnená pohovka,  ktorá po rozložení slúži aj ako jedno alebo dvoj prístelka pre dve deti a konferenčný stolík. K dispozícii je aj kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom a WC. Na vyvýšenej drevenej podeste je spálňa. Na výber je manželská dvojposteľ alebo dve samostatné lôžka. Atmosféru horskej chaty dotvára výhľad cez strešné okno – cez deň na modrú oblohu a v noci  na hviezdy.

Klasická 2-lôžková so sprchou alebo vaňou

Pohodu vyžarujúce, presvetlené izby s výhľadom na mesto, historické pamiatky na námestí  alebo hrebeň Vysokých Tatier. Aj týmto útulne pôsobiacim izbám dominuje drevo. Manželská posteľ alebo oddelené lôžka, skrine, nočné stolíky a stôl s dvoma stoličkami vytvárajú príjemné prostredie na posedenie pri fľaši kvalitného vína. Izby majú  vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC. Výhľad na pešiu zónu a poloha priamo nad reštauráciou robia z týchto izieb ideálnu voľbu najmä pre milovníkov rušného nočného života.

 

1-lôžková izba so sprchou

Ak uprednostňujete samotu, k dispozícii sú dve jednolôžkové izby, klasická s dvojprístelkom a dvojpodlažná s naozaj netradičnou atmosférou. Obe vybavené vlastnou kúpelňou so sprchovým kútom a WC.